U cilju ažuriranja evidencije registrovanih igrača u jedinstvenoj bazi podataka COMET, na celokupnoj teritoriji FSS a u skladu sa članom 33 Prvilnika o registraciji , statusu i transferu igrača FS Srbije, Izvršni odbor FSS doneo je odluku ( na sednici održanoj 27.12.2022 god )  da se u svim registracionim savezima sprovede preregistracija igrača u periodu od 30.12.2022 do 13.01.2023 godine

Napomena :

U skladu sa napred navedenim FSG Kragujevca je doneo odluku o preregistraciji igrača na svojoj teritoriji

ODLUKA O PREREGISTRACIJI IGRAČA – FSG KRAGUJEVCA ( otvori )

ODLUKA O PREREGISTRACIJI IGRAČA – FSS ( otvori )

UPUTSTVO O SPROVOĐENJU ODLUKE O PREREGISTRACIJI IGRAČA FSS ( otvori )

Obavezni seminar trenera gradskih liga i mlađih selekcija FSG Kragujevca održava se u četvrtak 10.11.2022 god. sa početkom u 13:00 u prostorijama “Crvenog krsta” .Sa sobom poneti trenersku legitimaciju zbog evidentiranja prisustva, svi treneri koji ne mogu prisustvovati seminaru u obavezi su da svoje odsustvo opravdaju u pisanoj formi (do ponedeljka 07.11.2022 ). Klubovi – treneri koji ne budu prisustvovali seminaru ( a svoje odsustvo nisu opravdali ) biće sankcionisani prema DPFSS i troškovniku FSG Kragujevca

 

Troškovi službenih lica u ovom kolu se plaćaju u visini naknada 2.gradske lige
Datum Parovi
Početak
22.03.2023 Korićani : Šumadija 1903
15:00
22.03.2023 Budućnost (R)
: Šumadija 1934
15:00

Obavestavaju se sve sudije gradskih liga (I;II;III)liga da će se održati edukativni seminar sudija na:

“BUBNJU” na terenu FK Šumadija u Utorak 18.10.2022 god.

Praktično prikazivanje PFI kao i timski rad sudija.

Sudije su u obavezi da dođu na teren FK Šumadija u 16,15 časova, jer predavanje počinje u 16,30 časova, a sudije da ponesu opremu za suđenje.

Dolazak je obavezan!

Komisija za unapređenje suđenja .

Troškovi službenih lica u ovom kolu se plaćaju u visini naknada 2.gradsle lige
Datum Rezultati
Početak:
 12.10.2022 Šumadija 1903 3:0 Zastava 1973 15.00
 21.09.2022 Hajduk Jovanovac 5:6 pen
Korićani 16.00
 21.09.2022 Divostin 2:4 Budućnost 16.00
Slobodna ekipa : Šumadija 1934